PL

kenai - projekty

Na początku wybrałem: Request Project Creation, na drugi dzień mogłem juz utworzyć 5 projektów.
Na początek utworzyłem 2. System nie tworzy domyslnie żadnego repozytorium dla kodu, ale można je utworzyć w panelu administracyjnym, od wyboru są 4, ja wybrałem Subversion.
Wszystko odbywa sie sprawnie i szybko, w kilka chwil mamy dostęp do pełnego systemu zarządzania projektem w tym, forum, strona projektu, download, bugtrucking wszystko czego mi potrzeba :)
Osobiście nie znalazłem jeszcze żadnej opcji zastrzeżenia projektu jako prywatnego, jednak po utworzeniu projektu mogłem go przypisać do 3 użytkowników Kenai, których np. znam z uczelni i którzy razem chcieliśmy ten projekt wykonywać, choć nie skorzystałem wydaje mi się to bardzo przydatną opcją :)

Podsumowując pierwsze wrażenia bardzo pozytywne.

NetBeans 6.7 M3 :
Zatrzymały mnie błędy, nie wiem czy spowodowane przez plugin do Subversion, czy też kenai, w każdym bądź razie, pozostało mi tylko skopiować link na stronie kenai i pracować w NB 6.5.1...
Przynajmniej jednak wsparcie dla PHP zostało w ciągu ostatniego tygodnia poprawione i mogę już kontynuować naukę PHP w NB6.7 :)Share on Hacker News
Share on LinkedIn


← Home


Want to learn more?

Sign up to get a digest of my articles and interesting links via email every month.

* indicates required

Please select all the ways you would like to hear from Krzysztof Kula:

You can unsubscribe at any time by clicking the link in the footer of my emails.

I use Mailchimp as a marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.