SortTable po przeniesieniu do NetBeans

W poprzednim poście narzekałem na kłopoty z kodowaniem pliku properties w Eclipse. Postanowiłem przetestować jak ten plik potraktuje NetBeans6.7.1, skopiowałem projekt do folderu z projektami NetBeans, oraz usunąłem folder build(jeśli znajduję się on w projekcie nie można utoworzyć nowego projektu webowego na bazie źródeł z Eclipse(żeby nie było że jest idealnie, import projektu Eclipse nie zadziałał).
Pozostało z opcjach projektu dodać biblioteki JSF, oraz JSTL i po 2 minutach uruchomiłem projekt. Chwila, przecież w Eclipse też działał, pora sprawdzić jak tam się miewa mój plik z komunikatami: otóż jest zdrowy i ma się dużo lepiej niż w Eclipse, zamiast znaków ucieczki-Polskie znaki!
Właśnie to podoba mi się w NetBeans, to co musi działać, działa. Wiadomo bywa różnie a można mnie posądzić o to że Eclipse szaleje z powodu złej instalacji(tylko że co to za instalacja która wymaga tylko wypakowania plików?)
W załączniku projekt dla NetBeans6.7.1 można sobie go otworzyć wprost z NetBeansa.
Jeśli ktoś wie może jak rozwiązać problemy z kodowaniem w plikach .properties w Eclipse proszę o kontakt ze mną :)Share on Hacker News
Share on LinkedIn


← Home


Want to learn more?

Sign up to get a digest of my articles and interesting links via email every month.

* indicates required

Please select all the ways you would like to hear from Krzysztof Kula:

You can unsubscribe at any time by clicking the link in the footer of my emails.

I use Mailchimp as a marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.