Wygrałem!!!! :D

Witam,

Wstrzymałem się z tym postem do chwili kiedy będę mógł zrobić fotkę, ale fakt jest faktem... Wygrałem książkę! To o tyle dziwne że nie mam raczej szczęścia do gier losowych ;)
Po więcej informacji odsyłam na blog Grzegorza Pawlika: http://blog.grzegorzpawlik.com/ można przeczytać tam chociażby recenzję samej książki jak i poznać procedurę losowania, nie wspominając już o postach na temat Agile czy PHP. Grzegorzowi oczywiście bardzo dziękuję :)

Chciał bym wspomnieć jeszcze o zbliżających się konferencjach: JavaCamp #4 http://www.java.pl/?p=144 12 czerwca a więc jutro oraz Eclipse DemoCamp http://www.dworld.pl/post/show/Eclipse_DemoCamp_w_Krakowie_5 26 czerwca.
Obie imprezy są darmowe ale wymagają rejestracji, jeśli ktoś użyje eventbrite to nie trzeba drukować biletu, wystarczy sama rejestracja ;)Share on Hacker News
Share on LinkedIn


← Home


Want to learn more?

Sign up to get a digest of my articles and interesting links via email every month.

* indicates required

Please select all the ways you would like to hear from Krzysztof Kula:

You can unsubscribe at any time by clicking the link in the footer of my emails.

I use Mailchimp as a marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.